Octane Rumble | hosted by Visscher Classique

Afgelopen zondag (6 sept) kwamen de petrolheads van Octane Rumble weer bij elkaar. Dit keer in het prachtige vestingstadje Buren, waar Henk Visscher van het Visscher Classique Museum de deelnemers hartelijk ontving. Met koffie, appeltaart én de deuren van zijn museum wagenwijd open was er aan sfeer in ieder geval geen gebrek. Buiten stonden de auto’s op het grasveld te schitteren in het zonnetje en binnen kon iedereen zich vergapen aan de bijzondere collectie van Henk.

Maar wat is het toch dat mensen zo verknocht maakt aan auto’s? Dat vroeg ik me af terwijl ik tussen de auto’s en bezoekers doorliep. Want waar de één vooral valt voor het geluid van een zescilinder, raakt de ander enthousiast van een auto die al tientallen jaren in de familie is. Sommigen zijn gefascineerd door techniek en design, anderen koesteren vooral de herinneringen die aan een bepaalde auto kleven.

En misschien is dat precies wat de autoliefde zo bijzonder maakt. Een auto is zelden alleen een vervoermiddel. Het kan een jeugdherinnering zijn, een jongensdroom, een hobbyproject, een stukje geschiedenis of simpelweg de reden om op zondagochtend een paar uur om te rijden.

Tijdens deze Cars & Coffee ging ik daarom op onderzoek uit en vroeg verschillende bezoekers naar hun liefde voor auto’s. Wat doet hún hart sneller kloppen?

Nog geen Reakties

Geef een Reaktie